Formularz zamówienia

Jak zamówić Catering?
 

tel. 81 825 08 80

rezerwacja imprez i noclegów:

kom.509951234


bądź skorzystaj z formularza poniżej:


Imie i nazwisko
Adres email
Telefon kontaktowy
Tresc wiadomosci
Przepisz Wesela Kraśnik zmień
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Zielony Dworek w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. W przeciwnym razie prosimy o kontakt telefoniczny.

Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres restauracja@zielony-dworek.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Więcej informacji dostępne TUTAJ.

Służymy fachową radą w doborze menu, które dopasowujemy indywidualnie do Państwa życzeń. Szczególna uwagę przykładamy do jakości serwowanych potraw, smaku, dekoracji oraz aranżacji stołów. Wszystkie dania przygotowujemy ze świeżych i starannie dobranych produktów.

Hotel Kraśnik

hotel Kraśnik

wesela Kraśnik

Kontakt

Telefon: 81 825 08 80
Telefon: 509 951 234
Adres: ul. Kolejowa 10

Godziny otwarcia

Poniedziałek– Niedziela
11:00 – 22:00

Liczba odwiedzin

366041

wesela Kraśnik, hotel Kraśnik

Copyright ©ZIELONY DWOREK 2019 Projekt i wykonanie  Sprzedaż węgla WGB-Group


Polish English German Russian Ukrainian

Zamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.